Hyundai H1 Dizel

1,200EUR

Hyundai H1 Dizel, половно товарно комбе

0 km
1999 година
2,476 cm/3
80 hp
дизел
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 1,420 kg
бела


Дополнителни карактеристики

Радио CD

Дополнителна информација

Prodavam Hyundai H1 (dizel) 1200eur. Voziloto e vo vozna sostojba i registrirano, redovno servisirano vredi da se pogledne. Javete se da se dogovorime 071 279 077

Контакт

Hyundai H1 Dizel во Берово
Локација: Берово

Приватно лице
Телефон: 071 / 279 077

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...