Peugeot Peugeot boxer 2.2

по договор

Peugeot Peugeot boxer 2.2, половно комбинирано комбе

111,111 km
2008 година
111 cm/3
1 hp
бензин
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 1,111 kg
бела


Дополнителни карактеристики

ABS

Дополнителна информација

Продавам Peugeot boxer 2.2 hdi 2008 година кубикажа 1248, kw 88. Не е во движење има проблем со мотори и шапка. и Citroen Djamper , 2008 година кубикажа 2198,kw 88, изгорен компјутер и проблем со мотот , не е во возна состојба, одличен за делови. Истите се наоѓаат во населба Радишани во Скопје. Контакт телефон 078/240-149 - Сунај

Контакт

Peugeot Peugeot boxer 2.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 240 149

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...