Ford FORD TRANSIT 2.0 TDdi 63kW

5,999EUR

Ford FORD TRANSIT 2.0 TDdi 63kW, половно патничко комбе

200,000 km
2005 година
1,998 cm/3
86 hp
дизел
мануелен менувач
7+1 седиште
носивост 3,000 kg
бела


Дополнителни карактеристики

ABS, Возушно перниче, Електрика на стакла, Клима уред, Серво управувач, Централно заклучување

Дополнителна информација

Prodavam kombe FORD TRANSIT 2.0 TDdi 63kW proizvedeno vo 2005 godina. Patnicko vozilo so 7+1 sedista. Servisirano, novi gumi, webasto, klima itn. Ekstra sostojba. Za povekje info javete se na 071-216-635.

Контакт

Ford FORD TRANSIT 2.0 TDdi 63kW во Неготино
Локација: Неготино

Приватно лице
Телефон: 071 / 216 635

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...