Volkswagen Transporter T4 camper

9,500EUR

Volkswagen Transporter T4 camper, половно патничко комбе

380,000 km
1992 година
2,370 cm/3
78 hp
дизел
мануелен менувач
4+1 седиште
носивост 2,590 kg
сина


Дополнителни карактеристики

Радио CD, Висок кров, Кука за влечење

Дополнителна информација

VW Transporter кампер, 1992, дизел, 380.000km, заменет мотор пред година дена, 4 места за спиење. Регистриран до јуни. Аеродром, Скопје.

Контакт

Volkswagen Transporter T4 camper во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 079 / 310 283

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...