Fiat Ducato 2.8 TD

2,900EUR

Fiat Ducato 2.8 TD, половно товарно комбе

390,000 km
2008 година
2,800 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
2+1 седиште
носивост 1,420 kg
бела


Дополнителни карактеристики

Ладилник

Дополнителна информација

СЕ ПРОДАВА ФИАТ ДУКАТО-2002 ГОДИНА ВО ВОЗНА СОСТОЈБА.ВОЗИЛОТО НЕМА НИКАКВИ КАРОСЕРИСКИ ЗАБЕЛЕШКИ.ВОЗИЛОТО Е НЕРЕГИСТРИРАНО. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ 070/491-503

Контакт

Fiat Ducato 2.8 TD во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 070 / 491 503

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...