Volkswagen caravella 2.4td

по договор

Volkswagen caravella 2.4td, половно патничко комбе

120,000 km
2000 година
2,500 cm/3
103 hp
дизел
мануелен менувач
8+1 седиште
носивост 2,000 kg
сребрена


Дополнителни карактеристики

ABS, Возушно перниче, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Клима уред, Радио CD, Серво управувач, Централно заклучување

Дополнителна информација

Се продава волксваген каравела , 2000г. од долгите мoтoр 2.5тд во исправана состојба, нерегистрирана. без замена за сериозни кленти.

Контакт

Volkswagen caravella 2.4td во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 078 / 238 239

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...