Mercedes-Benz Sprinter 311, 2009

8,999EUR

Mercedes-Benz Sprinter 311, 2009, половно товарно комбе

212,000 km
2009 година
3,000 cm/3
80 hp
дизел
мануелен менувач
2+1 седиште
носивост 1,800 kg
бела


Дополнителна информација

Prodavam Kombi, Mercedes sprinter 311, 2009 vo odlična sostojba. Uvezen od Švajcarija, za poveče informaciji povikajte na tel. 075353603

Контакт

Mercedes-Benz Sprinter 311, 2009 во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 075 / 353 603

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...