Fiat Doblo

1,800EUR

Fiat Doblo, половно патничко комбе

1 km
2004 година
1,300 cm/3
1 hp
дизел
мануелен менувач
4+1 седиште
носивост 200 kg
бела


Дополнителни карактеристики

Радио CD, Ладилник

Дополнителна информација

Itno se prodava Fiat Doblo 1/3 multijet..ekonomicno vozilo so niska potrosuvacka Smeneti pumpa za ulje,lance na motor,i akomulator Voziloto e vo top sostojba! Lazar 076426193

Контакт

Fiat Doblo во Скопје
Локација: Скопје

lazar
Телефон: 076 / 426 193

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...