Opel KOMBO

3,500EUR

Opel KOMBO, половно товарно комбе

210,500 km
2011 година
1,300 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 550 kg
бела


Дополнителна информација

Opel KOMBO во добра состојба. -за контакт Зоран 070209876

Контакт

Opel KOMBO во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 209 876

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...